Jūsų sėkmė yra mūsų tikslas!

Paslaugos

Mūsų patyrusių darbuotojų komanda yra susipažinusi su Lietuvos ir tarptautiniais apskaitos standartais bei pasiruošusi ne tik suteikti kasdienes apskaitos paslaugas, bet taip pat pasiūlyti ar rasti pratktinį įvarių susijusių klausimų sprendimą.

Finansinė apskaita

Vedame finansinę apskaitą, vadovaudamiesi Lietuvos ir (ar) tarptautinių apskaitos standartų reikalavimais bei verslo apskaitos standartais. Rengiame preliminarias ir metines finansines ataskaitas pagal aukščiau nurodytus standartus uždarosioms akcinėms bendrovėms, filialams, atstovybėms, laikinai įkurtoms bendrovėms, advokatų kontoroms, individualiems klientams, visuomeninėms institucijoms ir t.t.

Darbo užmokesčio apskaita

Apskaičiuojame darbuotojų atlyginimus, gyventojų pajamų ir socialinio draudimo mokesčius. Užpildome ir teikiame gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas, socialinio draudimo mokesčių ataskaitas.

Finansinės ataskaitos

Pagal įstatymų reikalavimus rengiame ataskaitas vadovybei ir akcininkams (balansą, pelno ir nuostolio ataskaitą) ir kitas ataskaitas pagal kliento nurodytą formą ir kliento pageidaujama kalba.

Papildomos buhalterinės apskaitos paslaugos

Savo klientams teikiame papildomas buhalterinės apskaitos paslaugas:

 • apskaitos dokumentų atsiėmimas iš kliento biuro;
 • kliento mokėjimų pavedimų paruošimas ir pateikimas bankui tiesiogiai arba per internetinę bankininkystę;
 • kliento pardavimo sąskaitų išrašymas;
 • reprezentacinių sąnaudų ir kitų aktų paruošimas.

Papildomos finansinio konsultavimo paslaugos

Ataskaitos  vadovams

Rengiame atitinkamas ataskaitas vadovybei ir akcininkams jų pasirinkta forma ir kalba.

Finansų kontrolė

Konsultuojame vidinės kontrolės ir buhalterinės apskaitos sistemos klausimais. Turėdami akcininkų, vadovų ar investuotojų įgaliojimą, peržiūrime konsoliduotas finansines ataskaitas, metinius finansinius rezultatus, skaičiuojame ir deklaruojame mokesčius.

Įmonės sekretoriatas

Galime jūsų bendrovei teikti naudojimosi registracijos adresu paslaugas, padėti  bendradarbiauti su Registrų centru bei teikti konsultacijas visais kitais bendrovės įstatymų nustatytais klausimais. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie įmonių apskaitos ir finansinio konsultavimo paslaugas susisiekite su mumis.

Besikeičiantys mokesčių įstatymai Lietuvoje kelia vis didesnių reikalavimų bendrovėms ir fiziniams asmenims. Mes konsultuojame vietos klientus bei užsienio ir vietos investuotojus tarptautinio apmokestinimo klausimais, taip pat verslo steigimo ir apmokestinimo Lietuvos Respublikoje klausimais.

Mokesčių skaičiavimas ir mokesčių ataskaitos

Rengiame mokesčių deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai:

 • Pelno mokesčio;
 • Gyventojų pajamų mokesčio;
 • Užsieniečių įdarbinimo;
 • Pridėtinės vertės mokesčio;
 • Nekilnojamo turto mokesčio;
 • Socialinio draudimo mokesčio;
 • Žemės ir žemės nuomos mokesčio.
Patarimai mokesčių klausimais

Patariame mokesčių įstatymų taikymo klausimais. Teikiame konsultacijas specifiniais mokesčių klausimais. Konsultuojame užsienio investuotojus ir bendroves dėl tarptautinio apmokestinimo, taip pat dėl verslo kūrimo ir apmokestinimo Lietuvos Respublikoje. Pateikiame savo nuomonę ir siūlymus dėl finansų ir mokesčių apskaitos optimizavimo.

PVM mokėtojo registracija

Rengiame dokumentus dėl bendrovės kaip  PVM mokėtojo įregistravimo ir pateikiame juos Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Norėdami gauti konsultacijas mokesčių klausimais susisiekite su mumis.

Jei jūs pradedate verslą ar norite turimą verslą išvysti Baltijos šalių rinkoje, mūsų profesionalūs darbuotojai padės jums įkurti bendrovę Lietuvoje ir teiks konsultacijas šiose srityse:

 • informacijos surinkimas ir pirminių dokumentų rengimas;
 • tarpininkavimas su notarų biurais ir valstybinėmis institucijomis;
 • pagalba registruojant bendrovę kaip PVM mokėtoją;

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie įmonės steigimo paslaugas susisiekite su mumis.

Baltic Accounting
Experts
Instagram logo