Jūsų sėkmė yra mūsų tikslas!

Apie mus header

Apie mus

UAB Baltic Accounting Experts buvo įkurta 2009 m. lapkričio mėnesį. Tai – bendrovė, teikianti buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas ir konsultacijas mokesčių klausimais bendrovėms ir individualiems asmenims Lietuvoje ir užsienyje.

Baltic Accounting Experts siūlo platų spektrą paslaugų, tokių kaip buhalterinė apskaita, atlyginimų skaičiavimas, finansinių ataskaitų ir ataskaitų vadovams rengimas, konsultacijas mokesčių klausimais bei pagalbinės verslo paslaugos.

Dėmesys klientui, pabrėžtinai aukštos kokybės aptarnavimas ir rūpinimasis nuolatiniu darbuotojų profesiniu tobulėjimu yra mūsų veiklos pagrindas. Baltic Accounting Experts darbuotojai turi universalią patirtį, užtikrinančią aukštos kokybės paslaugas Jums ir Jūsų verslui. Klientų saugumui savo veiklą esame apsidraudę profesinės civilinės atsakomybės draudimu.

Klientų patogumui Baltic Accounting Experts teikia paslaugas ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis. Mes naudojame Rivilė apskaitos programą. Siekdami patenkinti mūsų klientų reikalavimus, galime dirbti ir su jūsų nurodytomis programomis.

Baltic Accounting Experts yra Norvegijos Lietuvos Prekybos Rūmų narė ir skatina verslo tarp Lietuvos ir Norvegijos bei kitų užsienio šalių augimą. Mes didžiuojamės būdami Norvegijos Lietuvos Prekybos rūmų buhalterinės apskaitos bendrove.

Didžiuodamiesi pranešame, kad jau atidarytas naujas Baltic Accounting Experts filialas Klaipėdos apskrityje. Naujas filialas aptarnaus vakarų Lietuvos regione esančius klientus, siūlydamas  aukštos kokybės paslaugas, kurių dėka Baltic Accounting Experts tapo gerai vertinama klientų.

Baltic Accounting
Experts
Instagram logo